Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kaemon Tadashi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Kaemon Tadashi   Tue Jan 31, 2012 11:24 pm

Jméno:
Kaemon Tadashi
Moji předci pocházely z Japonska ale žili v Portugalsku. Postupem doby, kdy jsme se "mísily", jsem ztratil vzhled typického Japonce ale jméno mi zůstalo. Přátelé mi říkají Kae.

Vzhled:
Mám dlouhé světle hnědé vlasy. Často je nosím do copu nebo culíku aby nepřekážely ale nikdy bych se jich nevzdal. Mám modré oči. Měřím 180 centimetrů přesně a mám atletickou postavu. Přes nos nosím náplast protože jsem ho měl již několikrát zlomený. Mezi mé oblíbené oblečení patří boty converse, volné džíny, jakákoliv trička ale jenom ty, košile a takové věci nemusím, džínová bunda a červená šála kolem krku. Na přes levou ruku mám tetování, pochází z japonštiny a znamená, "S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá"

Charakter:
Miluji přírodu a čerstvý vzduch, nemám rád když vidím znečištěné prostředí. Jsem milý, myslím že mám i celkem smysl pro humor. Nikdy jsem neměl moc přátel spíše méně, zato těch pravých, ale přišly samy od sebe, takže nejsem moc dobrý v seznamování. Nebo alespoň si to o sobě myslím. V přítomnosti dívek jsem celkem stydlivý, bojím se odmítnutí a toho že pro ni nebudu dost dobrý. Ale rád bych našel tu pravou. A z toho co mě na sobě štve je asi to že jsem líný do věcí které mě nebaví.

Životopis - Jak jsem se dostal/la na vzducholoď:
Narodil jsem se v malém městečku v na břehu řeky Ave v Portugalsku.Město se jmenuje Vila do Conde. Nikdy jsme nestrádaly matka nemusela chodit do práce protože otec bral dost peněz, pracoval jako architekt, ale já nikdy jeho nadšení do práce, i když chtěl abych šel v jeho stopách, já měl již od mala rozmyšleno čím budu. Do školky mě vodila matka i když jsme jí měly kousek od domu. Ale základní škola byla od našeho domu vzdálená přes celé město. Jednoho dne byl jsem ve druhé třídě jsem zmeškal autobus tak jsem si řekl že do školy doběhnu a od té doby jsem začal do školy běhat každý den. Začalo mě to bavit. Běhal jsem ráno, odpoledne, večer. Základní školu jsem prošel bez problémů ale také téměř bez přátel. Byl jsem podivín, dlouhé vlasy, do školy jsem běhal, byl jsem chytrý ale nejvíc mi asi škodilo jméno. Spolužáci ho neměly rádi, tudíž neměly rádi ani mě. Pár přátel jsem si našel, ale stejně to nebylo ono. Poté co jsem dochodil základní školu jsem se s nimi už dál nevýdal. Již na základní škole jsem začal profesionálně závodit. A celkem se mi dařilo, na několika juniorských národních mistrovství jsem měl úspěch ale na mezinárodní úrovni ne. Poté jsem nastoupil na střední školu. Ano jak by člověk mohl tušit, na architekta, dělal jsem jí jen proto abych udělal otci radost. Na střední škole jsem si udělal konečně přátele, a s nimi jsem to začal táhnout. Ale když se mi po čase začalo zdát že jsem začal zanedbávat trénink přestal jsem chodit po diskotékách a tak dále. Ale oni to chápaly. Avšak nikdy jsem si nenašel přítelkyni. I když by se jich pár našlo, nikdy jsem se k ničemu neodhodlal. Střední školu jsem dokončil bez problémů. Teď se však dostáváme k nejdůležitější části příběhu. Jednoho letního večera jsem si šel zaběhat za město. Doběhl jsem na kopec za městem a posadil se pod strom. Chtěl jsem se vydat zpět ale usnul jsem. Zdálo se mi že se přede mnou zastavila vzducholoď. Byl jsem velice zvědavý, a tak jsem se na ní vydal. Bylo to pár dní před mými 20. narozeninami.

Schopnost:
Velocidade (z portugalštiny, překlad "Rychlost")
Pravděpodobně vznikla z mé lásky k rychlosti. Rychlost je důležitou součástí světa. Rychlost je sama o sobě fascinující. A myslím že není špatné si s ní trochu pohrávat. Zatím nevím co má schopnost obnáší ale jsem si jistý že po čase stráveném na vzducholodi se to určitě dozvím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Wed Feb 01, 2012 4:58 am

Udělal jsem si přátele xDDDD
Ne, teď už vážně xD Velmi pěkné a povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Wed Feb 01, 2012 4:59 am

Uhmm... A vzducholoď Insginia xD Ta patří k fyzickým schopnostem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Wed Feb 01, 2012 9:50 am

Je fakt že ta věta zní trochu divně ^^ jinak děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8

PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   Thu Feb 02, 2012 4:22 pm

Tady má zas někdo nemravný myšlenky, ne? Jinak nevím, co na tý větě zní divně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kaemon Tadashi   

Návrat nahoru Goto down

Kaemon Tadashi
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: