Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Mikaylla Lawrence

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Mikaylla Lawrence   Tue Feb 07, 2012 8:02 pm

Jméno:
Jmenuji se Mikaylla Lawrence, ale tohle jméno používám jen výjimečně. Většina lidí mi totiž říká prostě Ayllí, což mám mnohem raději. Zní to přátelštěji, tak nějak volněji, svobodněji.
Vzhled:
Nejvýraznější na mě jsou vlasy. Dlouhé téměř až k bokům, husté a tak blonďaté, až jsou téměř bílé.
Těžko říct, kde se tahle nepřirozená, skoro peroxidová barvička vzala, no ale prostě taková je. Vlastně, já celá jsem nepřirozeně bledá, bezbarvá! Bledé, křišťálově průhledné oči světloulinké modré barvy, bledá pokožka. Jo, spousta lidí se mě ptá, jestli jsem zdravá^^.
Ráda nosím takový volný, obyčejný styl. Pokud to není přímo nutné, nosím vlasy rozpuštěné, miluji ten pocit, jak se beztrestně, neovladatelně rozeběhnou všude kolem mě a já je nemohu zastavit.
Ráda se oblékám do černých věcí, které oživuji něčím super barevným, nejlépe duhovým; doplňkem, sponkami, mašlemi. Ráda rozbíjím jednotvárný celek.
Sem tam mě popadne rapl a obleču si nějaké šaty, nebo sukni, romanticky panenkovské, nařasené, volánkové, světlounké,.. což mimochodem ještě více podtrhuje mou nezdravou bělobu. Někdy mám prostě chuť vypadat jako princezna^^.
Jinak z nohou téměř nesundám convesky, pokreslené a popsané, s barevnými tkaničkami.
Mou oblíbenou barvou je modrá, černá anebo kombinace duhy.
Jsem maličká, měřím pouhých 162 centimetrů a dost mě deptá, když si mě za to někdo dobírá, což se bohužel v poslední době, kdy už dospívám, stává stále častěji a častěji.
Charakter:
Jako ostatně všechno na mě, představuji dvě tváře extrému. Jako miluji černé punkové oblečení, stejně jako panenkovské šatečky, i tak se chovám.
Většina lidí mě pozná jako milou, usměvavou, věčně optimistickou a nadnesenou bytost. Ráda se usmívám, konverzuji s lidmi na jakékoliv téma, jsem kamarádská a přívětivá, nikdy mě nic nevykolejí, jsem nad věcí, flegmatický extrovert. Vlastně jsem docela oblíbená.
Jenže pod tím vším, pod každým úsměvem se skrývá obava. Jsem ráda sama. Má skutečná povaha je introvertní, chladná a odtažitá, nikoho si k sobě nepustím. Bojím se lidí, nevěřím jim. Až mockrát mě zklamali, abych uvěřila. Všechny své problémy si nechávám pro sebe, hluboko ve svém srdci, nikomu je neříkám. Chci, aby si každý myslel, že jsem ta veselá, bezstarostná dívka a nikdo se nešťoural pod touhle bezproblémovou vrstvou. Nejzranitelnější jsem totiž, když někomu uvěřím. Nic nebolí tak, jako zrada milované osoby.
Samozřejmě jsem, jako každý člověk sobecká a prudérní, mrzutá po ránu, zatraceně ironická a cynická a pořádně tvrdohlavá.
I když se to snažím překonat, často se ohromně stydím a červenám a ze všeho nejvíc nenávidím křik, děsí mě.
Uvolnit mě dokáže pytlík Skittesek, déšť, má sbírka psychopatických deštníků, pozorování bouřky a kreslení. No a samozřejmě yaoi… já vám neřekla, že jsem nejzvrhlejší yaoifilka? No… tak to říkám teď!
Jak jsem se dostala na palubu…
Narodila jsem se před sedmnácti lety v Doveru na anglickém pobřeží. Byla jsem už druhým dítětem naší neveliké rodiny, a ač si ze mě starší sestra Marie udělala spíše panenku, určitě mě všichni milovali. To ostatně s klidným srdcem mohu říci i teď, i když vzájemné vztahy poněkud ochladly.
Můj život byl celkem nudný, obyčejně stereotypní. Rostla jsem, poslouchala rodiče, hrála si se sestrou, chodila k moři, pozorovala déšť.. nikdy mi nic nechybělo, měla jsem všechno, po čem jsem toužila.
Když nakonec ve školce přišla má budoucí, nejlepší přítelkyně, nechybělo mi zhola nic. Školou jsem proplouvala, řešila jsem kluky a oblečení, chtěla být co nejdříve dospělá. Svůj život bych neměnila, ale to by už nebyl život!
V patnácti letech přišla rána mezi oči a moje milovaná přítelkyně, světlo mého života a bytost, kterou jsem milovala snad víc, než svou rodinu, mě odkopla. Prostě čau a šáteček. Nikdy jsem se z toho tak docela nevzpamatovala, možná z toho pramení má nedůvěra k lidem. Zkrátka, rozhodla jsem se, že už nikdo mě nedonutí být nešťastná a tak jsem se obrnila úsměvy.
Někdy v té době začaly hádky mezi mými rodiči. Nepamatuji si přesně proč, ani jak časté byly, vím jen, že ve většině šlo o mou sestru, která se nesnesla s matkou, matka to vyčítala otci, který hledat obranu ve sprostných slovech, zatím co matka v slzách.
Schovávala jsem se pod polštářem, nenávidím křik, je moc nepředvídatelný, moc nejistý! Později jsem podobné slovní přestřelky řešila sluchátky, hudbou a kreslením. Pomáhalo mi to uklidnit se, přestávala jsem být reálnou osobou. Se stále se stupňujícími hádkami, jsem se i já propadala hlouběji do svého duševního, vymyšleného světa, kde se má stydlivost měnila na odvahu, nesmělost na nadřazenost, hluk na ticho.
Teprve jedné bouřlivé noci se mé sny, zmizet v nenávratném snu, splnili, když jsem poprvé vkročila na palubu vzducholodi…
Schopnosti:
Horarium - přesýpací hodiny
Mou schopností je cestovat časem. Ne, že bych já sama snad mizela v epochách, ale mohu svou myslí vidět minulost a budoucnost. Díky dotyku, pohledu dokážu vidět či cítit cokoliv z života dané osoby, ať už tragédie, vzpomínky, pocity, vůně a chutě, nebo předvídat, co zkoumanou bytost ještě v životě čeká.
Má schopnost je vlastně pasivní, nedává mi žádné fyzické ani jinak neotřelé schopnosti, ale dovoluje mi nahlédnout do Knihy osudu a libovolně měnit její obsah mým vlastním, nečekaným jednáním.

Naposledy upravil Mikaylla Lawrence dne Tue Feb 07, 2012 9:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Mikaylla Lawrence   Tue Feb 07, 2012 9:06 pm

Velmi pěkné xD Ještě schopnost nějak nazvat prosím Very Happy
A pak už to bude absolutně dokonalé.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Mikaylla Lawrence
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 24
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Mikaylla Lawrence   Tue Feb 07, 2012 9:21 pm

Ummm no jo o.O... Hai, hai^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Mikaylla Lawrence   Tue Feb 07, 2012 9:28 pm

Jinak již samozřejmě můžeš začít hrát xDDDD Hned ti dám barvu a hodnost.
Loď Destiny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Mikaylla Lawrence   

Návrat nahoru Goto down

Mikaylla Lawrence
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: