Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Einjar

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Einjar
Země Dravců

Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Einjar   Mon Jun 04, 2012 4:58 pm

Meno: Einjar
Prezívka: Lovec, En
Vek: Krásnych 17

Vzhľad: No, ako sa popísať? Vysoký, plavovlasý muž, s modrými očami, pomerne chudý, čo však je len jeho výhodou. Pri pohyboch lesami, a hlavne touto planétou, sa nedá len tak upínať na silu, ale na svoju obratnosť. A nato som sa upriamil aj ja. Na svoj mladý vek, vyzerá moja tvár staršie, čo nasvedčuje aj moja jazva, potiahnutá pravým okom (Ako Kakashi-san xD) a moja znalosť okolitého prostredia, v ktorom som vyrastal. Obvykle nosím zelený plášť, s kapucňou taktiež listových farieb, čo mi umožňuje splývať s okolím. Pod plášťom sa skrýva kožené brnenie, ktoré mi dáva základnú obranu, avšak silné útoky to nezastaví.

Vybavenie: Základné vybavenie lovca. Luk, trochu dlhší ako zvyčajne, avšak z možnosťami strieľať na veľké vzdialenosti. Tulec a väčší počet šípov, a meč, ktorý sa dedí v jeho rodine z otca na syna. Luk je zo zvláštneho dreva, zo stromov, ktoré len riedko rastú na tejto planéte, Mallorn. Vyznačuje sa obrovskou pevnosťou, ktoré mi umožňuje svoje rany zosilovať. To jest, pri mojich schopnostiach prestrelím akékoľvek brnenie. (No určo nie titán, a podobné zlatiny, ale železo, by som dokázal.)

Vzhľad, meč,luk:

Schopnosť:
Kiirus (Estonsky) - Rychlost
Táto abilita, mi dovoľuje extrémne zvyšovať moju rýchlosť, ale aj rýchlosť vecí, ktoré používam. Napríklad zvýšim rýchlosť šípu, meča, úderu a podobne. (Viac v technikách, ktoré sú vo výrobe.) Vďaka tejto abilite mám zvýšené reakcie, pričom som tiež známi, že som dokázal zastaviť.. letiaci šíp. Týmto sa to však neuzatvára. Taktiež k tomu patrí obratnosť, v boji s mečom som vážne dobrý, na luk sa spoliehať vždy nedá. Taktiež dokážem strieľať viac 2-3 šípy naraz, vďaka rýchlemu určeniu trajektórie letu, a následnému odtrhnutiu pierok zo šípu. (Robin Hood xD)

Charakter:
Radím sa medzi tých... "tichých" ľudí, ktorý obvykle držia kladku na ústach, a potom ľudí prekvapujú každým slovom, keď sa konečne ozve. Som tichý, no, v blízkosti tých, ktorý verím niekedy dosť ukecaný, slovom ma nejde nahnevať, dokážem ovládať svoje pocity. Obvykle som ten, ktorý druhým ukazuje, že sú dobrý, zvyšuje im sebavedomie, a sám verím vo svoje schopnosti. Ak si poviete pred lovom.. To nedám.. Nedáte to. Ak si však veríte, a dáte do toho všetko, dokážete čokoľvek. To obvykle hovorím Olímu, ale ten to asi nepočúva. S radosťou pomôže, ale zas vie kde sú hranice, využívať sa nedá.

Životopis:
Môj život.. Začal na planéte dravcom, ktorá sa riadi pravidlom.. Ulov, alebo sa staneš korisťou. Tak to bolo v celom mojom živote, ktorý som strávil v prírode. V malej chalúpke, uprostred veľkého lesa, kde mi však nikdy nič nechýbalo. Odmalička, to bolo že som trávil celý deň v prírode, učil som sa s otcom loviť, ako čítať stopy zvierat, ako sťahovať kožušiny, získavať z mŕtvych zvierat trofeje a podobné veci, bez ktorých by ste sa v tejto zemi stratili. Len čo som trochu podrástol, otec ma poslal na skúšku.. Skúšku lovca, ako to nazýval, sám ju vymyslel, aj keď tvrdil, že to čaká každého nasledovníka nášho rodu. Nebolo to nič ťažké, prežiť v divočine nebol problém, a uloviť vzácneho bieleho jeleňa som vďaka tréningu tiež zmákol. A tak som dostal naše dedičstvo, meč, a začal sa môj tréning meča, v ktorom som až tak dobrý nebol ako s lukom, ale vďaka mojej práve prejavenej schopnosti som to nejak zvýšil. Avšak, ako vždy, aj tu nastal v krásnom živote zlom.
Musíš ísť! Pravil mi jedného krásneho rána môj otec, a položil mi ruku na rameno. Jasne som vedel, prečo. Trebalo sa osamostatniť. Vo veku 17tich rokov, som bol poslaný sám do sveta, aby som sa stal novým človekom. Bez slova som sa obliekol, vyšiel z domu, a po ceste sa vybral.. do neznáma. Začal som si písať svoje zápisky z cesty.
1.Mája.. Deň ôsmi:
Prekročil som známe hranice, a prešiel do sveta, ktorý nepoznám. No som šťastný, rodina mi verí, že to zvládnem, a ja sa už teším, čo ma čaká! Pokračujem na sever, hovorí sa, že tam sú skvelý lovci, možno ma niečomu priučia.
8.Mája.. deň 15:
Je to až neuveriteľné, ako sa ochladilo. Ale čo mám čakať v horách. Cez ktoré sa snáď nedá ani prejsť. Sú uzavreté, a ja mám pocit, že chodím v kruhoch. Možno by som mal skúsiť, tú čiernu jaskyňu, ale bojím sa, že tie zvesti o nej sú pravdivé.
10.Mája.. deň 17:
Je to jasné, nemám šancu prejsť hory, normálne. Jediné čo mi ostáva je buď sa vrátiť, alebo prejsť cez jaskyňu. Celý deň som skúmal okolie, ale vrátiť sa nechcem, tak obhliadam jaskyňu. Zdá sa kľudná, tichá, akoby opustená. Možno by som to mal skúsiť, človek čo neriskuje, nezíska nič. Vchádzam dnu!
11.Mája.. deň 18:
Páááni! Len tak sa to dá popísať. Je to až neuveriteľné, aká rozľahlá je jaskyňa. Po chvíli som však zistil, že povesti sa mýlili. Nie je tu nič, ani len živej duše. Ešte že mám zásoby jedla a vody, zdá sa, že tu strávim dlhý čas. Našťastie je z časti otvorená, a cez deň sa dá chodiť všade.
14.Mája.. deň 21:
Začína sa mi zdať, že tu niečo nie je v poriadku. Vážne som nenarazil na nič živé, ale stopy tu sú! Rôzne pahreby ohňa, dokonca aj normálny zapálený, ktorý by tu ani nemal držať, tak dlho, lebo stopy dávno zmizli. Dokonca sa mi začína zdať, že ma niečo sleduje. A v noci.. Spať sa nedá! Stále počujem rôzne hlasy, výkriky, plač.. Strašné, začínam ľutovať, že som sa nevrátil, avšak cesty niet späť! Cesta naspäť nie je! Akoby zmizla, a všetky rôzne cesty vedú hlbšie a hlbšie, a nie k povrchu, kde som chcel ísť. Prečo som hory jednoducho neodišiel.
20.Máj.. deň 27:
Som v riadnej s... Mám problém! Tie hlasy.. sú stále hlasnejšie a bližšie, v mojej hlave, a aj cez deň. Takto sa cestovať nedá, k tomu sa tu hlboko skoro nedá dýchať, nie je tu ani trochu svetla, a keby nebolo tej pochodne, čo som po ceste našiel, asi by som bol mŕtvy. Presne ako niekdajší vlastník fakle. Našiel som len jeho kostené zbytky, ktorých je tu toľko, že po tých dňoch si na nich zvykáte. Snažím sa hľadať cestu hore, no nemôžem. A to je len cez deň. V noci.. počujem kroky, zvuky, ktoré vydáva niečo, čo stojí za hranicou svetla. Ešte to nezaútočilo, ale bojím sa, že dlho v mieri nebudeme.
22.Máj.. deň 29:
Mám to! Konečne som našiel východ, a prešiel som hory. Len čo som vyšiel z jaskyne, konečne som pocítil čerstvý vzduch, slnko, vôňu trávi, vodu a mohol sa pokojne najesť. Prisahám, že už nikdy sa sem nevrátim. Ani keby miedzi mnou a jaskyňou stála armáda nepriateľov.
4.September.. deň X:
Už si ani nepamätám, ako dlho som si do teba niečo napísal. Prípadný čitateľ, rozpoviem ti to narýchlo, v týchto končinách nemám čas. Tak, len čo som opustil jaskyňu, vydal som sa do neďalekej dediny, slávnych severských lovcov, kde som strávil istý čas, kde ma zaúčali, ako žiť v prírode. Tu som aj prišiel k nepeknej jazve na oku pri tréningu s mečom, a dali mi prezývku Lovec. Neviem prečo, ale vraj ju dávajú každému, a taktiež som sa narodil pod týmto znamením. Síce neviem, čo to znamená, ale budiš. Tam som bol, až do polovice Augusta. Aj napriek letu, tu bola zima a dokonca sneh. Avšak, v mojom plášti som to vydržal. Hneď som sa vydal na východ, sám neviem prečo, ale chcel som tam ísť. A to bola možno chyba, možno šťastie. Samozrejme som narazil na diviakov, ale toľko naraz som vživote nevidel. Hotová armáda, a keby nebolo Olího, ktorý sa tamaď túlal, asi by som zomrel. Zachránil ma, a ja som sa k nemu pripojil. Mal som to za potreby, pretože som sa stal jeho dlžníkom. Tak som sa ja, ten ktorého volajú Lovec, stal jeho spojencom.
20.September.. deň X 16:
Pardón, ale nestíham, sľubujem že sa to zlepší, milý čítateľ. Ale, tie potulky, a to čo vyvádzame.. Konečne mám priateľa, nie len spoločníka. Avšak, najavo to veľmi nedávam. Ako ja, aj on je tichý. Ale, jeho schopnosti sú obrovské, a dokáže vidieť, akýkoľvek môj rýchlo vystrelený šíp. Sme dobrá dvojka, a naša cesta smeruje práve na západ. Chceme sa dostať do jedného mestečka, doplniť zásoby a znova sa túlať. Myslím, že takýto život sa mi páčiť bude!
21.September.. deň X 17:
Tu začína herný príbeh.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   Mon Jun 04, 2012 5:28 pm

Moc se mi nelíbí, že máš jméno jiné než to přihlašovací, to chce změnit xD
Jinak perfect xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Einjar
Země Dravců

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   Mon Jun 04, 2012 5:36 pm

No.. Hideo je moje .. "slávne" meno. (To bola irónia a sarkazmus xD)
A keď som písal, zistil som, že nie sme v japonsku xD A že treba niečo vymyslieť.. tak som si šľohol skyrimské meno.
Tak.. To netreba povoľovať.. Môžeš xD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   Mon Jun 04, 2012 5:51 pm

xD Můžeš se jmenovat i Hideo, chceš-li xD
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   Mon Jun 04, 2012 5:57 pm

Myslím, že bude dobre zmeniť ho xD
Na Einjar, samozrejme xD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   Mon Jun 04, 2012 6:45 pm

Pak tedy změněno a povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Einjar   

Návrat nahoru Goto down

Einjar
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Země Dravců-
Přejdi na: