Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Výzvy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 

Líbí se tento nápad?
Toho se rozhodně zůčastňovat nebudu, ale zkusit si to můžete.....
0%
 0% [ 0 ]
Je to odpad..
0%
 0% [ 0 ]
Zní to zajímavě! Rozhodně bych to zkusil/a!
50%
 50% [ 3 ]
Opravdu dobrý nápad! Doufám, že se něco z toho uskuteční!
50%
 50% [ 3 ]
Celkem hlasů : 6

AutorZpráva
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6

PříspěvekPředmět: Výzvy   Wed Jan 04, 2012 7:54 pm

Návrh Kopretinky byl vytvořit speciální hodnosti. Uvedla jako příklady: kormidelník, leštič podlah, kuchtík
Já nabízím, aby tyto hodnosti patřili do další kategorie (teď momentální existují Kapitán lodi, Odborný poradce a Snílci), kterou bych pojmenovala něco typu "Lodní štáb" (najděte nějaké vhodnější a hezčí slovo prosím Very Happy Very Happy)

A jak by se tyto hodnosti ziskávaly? Myslela jsem, že by se dali uspořádat nějaké výzvy... Teď tu máme Projekty, máme tu i Vlastní tvorbu. Ale Výzvy by mohly být přece také zajímavé!

Myslím tím napříklád takové výzvy:
"Knížní snění": přečíst 50 knih za rok. Každou ohodnotit a napsat, jestli by jste tam něco nechtěli upravit. Vysnit si nějakou část, která tam třeba chybí, nebo pozměnit nějakou existující část... Za dosáhnutí cíle bych dávala nějakou odměnu, ale to v současné době to není moc proveditelné (jelikož žádné klubové body neexistují). Ten, kdo by pak přečetl knih nejvíc, by dostal hodnost "Lodní knihovník" a byl by zařazen do "Štábu".
"Filmové snění": to samé, co knižné, ale ohledně filmů. Akorát hodnost bych změnila na "Lodní pozorovatel" a cíl bych zvětšila na 100 filmů.
• pak bych dala další podobné výzvy. například "Luštíme sny" (zakládáme topic v nějakém fóru, založenem přesně na tento účel a zapisujem si všechny/většinu svých snů. pak je luštíme pomoci snáře). Hodnost by mohla být "Luštitel"

Takových výzev se dá vymyslet sposta a doufám, že tento nápad nebude hned zamítnut Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://rabenwald.blogspot.com
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Výzvy   Wed Jan 04, 2012 8:09 pm

Velmi pěkné.
Tenhle nápad se mi opravdu líbí a doufám, že by se ho Snílci účastnili. Za mě hlasovat by bylo asi neproveditelné, protože mě doufám zůstane funkce Kapitána lodi Very Happy Ale rozhodně jsem pro.
Napadají mě další výzvy.
Zařadila bych je asi do speciálně vytvořeného tématu a pokud by se k nějaké výzvě přihlásilo třeba pět lidí, udalo by se počáteční a koncové datum.

Výborně, opravdu výborně.
Začíná se to krásně rozjíždět a to mne opravu těší.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6

PříspěvekPředmět: Re: Výzvy   Wed Jan 04, 2012 8:13 pm

počáteční a koncové datum je snad samozřejmostí Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Výzvy   

Návrat nahoru Goto down

Výzvy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: OSTATNÍ :: Nápady na vylepšení-
Přejdi na: