Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Thaleia Cassiope

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Thaleia-Cassiope
Destiny

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 1

PříspěvekPředmět: Thaleia Cassiope   Sat Jun 16, 2012 10:14 am

Jméno:
Thaleia Cassiope

Datum narození:
17. ledna

Věk:
17 let

Vzhled:

Thaleia má dlouhé světle blonďaté vlasy spadající jí až po pas, častokrát se kroutí, když zrovna nechce, ale jinak je na své vlasy pyšná.
Dále má pak jiskřivé smaragdově modré oči, ve tváři vždy neurčitý úsměv. Ve spodním rtu má černý kroužek, výraz jejího rebelství, který je vidět vždy při širokém úsměvu. Thaleia měří okolo 174 cm a váží 61 kilo, má vysportovanou postavu a poměrně světlou hladkou pleť.
Nejčastěji ji uvidíte se jen tak poflakovat v něčem pohodlném, ale ve společnosti se ovládá vhodněji, než do tepláků.

Schopnost:

Evaporatio (Latinsky) – Vypařování, pára (Česky)

Schopnost Thalei spočívá v tom, že dokáže rozpustit vlivem dotyku předměty ve svém okolí, dokáže své tělo dostat na tak vysokou teplotu varu, že z jejích dlaní jde doslova hustá pára. Ničí tak tím věci okolo, nepříteli dotykem v té lehčí fázi způsobí rozsáhlé popáleniny, při silném doteku a dlouhodobém mu může nechat odpařit z těla veškerou vodu a tím ho zabít, protože naše tělo je z velké části tvořeno vodou. Dokáže v místnosti nechat zhoustnout páru a vytvořit tak hustou mlhu, skrz kterou nejde vidět, může nepřítele obklopit parou a nechat ho se udusit, zamezit mu přístup kyslíku. Její schopnost ničí i dává, Thaleia dokáže totiž zvrátit proces vypařování, ale to v ojedinělých případech a hlavně sama na sobě, což je nejvyšší stupeň její schopnosti.
Je toho mnohem víc, ale větší popis bude podrobně dodán v databázi schopností.
(Kdyby byl problém a tato schopnost souvisela s ohněm, změním ji)

Charakter:

Thaleia je jednoduše tak říkajíc případ. Je prostě zvláštní, divná, bláznivá, trhlá, nenormální? Můžete jí nazvat jakkoliv, pravda bude většina.
Lidé o ní říkají spoustu věcí, ale ona se jinak tváří, jinak chová a rozhodně se i jinak cítí.

Thaleia je pro lidi jednou velkou záhadou, je to nevyzpytatelný člověk, málokdo ví, co se jí zrovna honí hlavou a co v nejbližší chvíli provede. Říkejte si, co chcete, ale ona je prostě svá!

Thaleia je flegmatička, moc věcí neřeší, vždy nad problémy pokrčí rameny a jde dál, máloco jí dokáže rozhodit, rozhodně není cholerická, nemá ráda hádky, těm se vyhýbá a většinou stojí na neutrální straně. Její povahu je těžké popsat, v jednu chvíli je milá, přátelská a komunikativní, v další chvíli zase zapšknutá a mrzutá. Její nálady se mění rychlostí blesku, a tak není divu, že je jen málokdo strpí.
Ale pokud něco doopravdy chce, jde za tím stůj, co stůj a nevzdává se tak snadno.

Thaleia se ráda usmívá, je tvrdohlavá, neoblomná a odvážná! Má ráda jakékoliv výzvy a nikdy je neodmítne! A nechtějte ji naštvat, ačkoliv je flegmatik, pokud ji něco rozzuří, je nepříčetná!
Ráda zkoumá charaktery lidí jen proto, aby pak mohla využít jejich slabinu ve svůj prospěch. Je v tomhle docela mrcha, ale na druhou stranu, pokud si doopravdy najde přátele, ty pravé, položí za ně život.

Jejím snem je zažít něco obrovského, nezapomenutelného, co se jí navždy vryje do paměti! Jejím přáním je zažít obrovské dobrodružství!
Řídí se heslem:
Něco bylo, něco je a něco bude“

Životopis - Jak jsem se dostal/la na vzducholoď:

Můj život byl vždycky obyčejný, já byla obyčejná, ale nikdy jsem si na nic nestěžovala.
Narodila jsem se jako jedináček, někdy docela výhoda, jindy zase ne. Rodiče jsem jako malá nikdy nezlobila, bývala jsem jejich andílek, jo, jenže vždycky se něco zvrtne. A já toho byla ukázkovým příkladem.

Základní škola? Tam jsem byla zhruba ještě normální. Byla jsem upovídaná, veselá, ráda provokovala druhé a dostávala učitele do varu, ačkoliv hranice jsem vždycky znala a autority ctila. Jak někdo na mě, tak já k němu. Tak jsem to tehdy cítila a cítím dodnes.

Prolezla jsem základkou, byla jsem normální, leda tak jedinou zvláštností bylo, že jsem milovala fantasy filmy a knížky, i doteď jich mám doma celou skříň, ale to je vedlejší, i když vlastně ne, krapet to s tím souvisí.

Přišla střední škola, přišly nějaké zájmy, vždycky jsem měla ráda sport, ale nevydržela jsem u ničeho moc dlouho, proto mám od každého sportu v sobě trochu talentu. Vždycky jsem byla všestranně nadaná, ale v ničem nepřevyšovala ostatní. Měla jsem kamarády, na nic jsem si nemohla stěžovat. Ale přesto jsem vždycky, celý svůj život toužila po něčem velkém, po dobrodružství, po změně, po něčem, co mě vyvede z tohohle nudného stereotypu. No chápete tu logiku? Co je za život neustále studovat, pracovat, vdát se, mít kupu dětí, vnoučat a pak spokojeně zestárnou? Ne, já si svůj život takhle rozhodně nepředstavovala.
Díky tomu, že realita byla taková, jaká byla, začala jsem i já snít. Začala jsem si vysnívat dobrodružství, svůj druhý život, ale vždycky jsem věděla, kde je ta hranice mezi realitou a sněním a bála se jí překročit.
Ve druháku to s mou povahou začalo jít prudce z kopce. Sladký andílek? Ani náhodou, začala jsem spíš rebelařit a bouřit se, což samozřejmě nepřidalo na dobré náladě rodičů. A k mému utišení rozhodně nepomohli ani vyhrocené vztahy mezi rodiči. Nebylo se čemu divit, že jsem tak byla víc venku než doma.

Chtěla jsem z tohohle světa pryč, pryč z téhle reality, která mě tu stejně jen denně dusila. A tak, v jeden den, kdy jsem se z velké party vracela domů, se mi stalo něco neočekávaného. Doteď si říkám, proč zrovna já? Nebyla jsem dítě štěstěny, nebyla jsem duše dobrá, spíš parádně zkažená. Jenže někdo mi dal další šanci se napravit. Že by díky tomu, že jsem byla snílek a chtěla pryč? Možná.
Ale jedno bylo jisté, v den, kdy jsem se večer procházela parkem cestou k domovu, uviděla jsem světla, nebo jen záblesk? Ucítila na tváři prudký vítr, zaslechla dunění motoru. A pak se přede mnou zjevila.. Destiny v celé své kráse.

Ani nevím, proč jsem tehdy nastoupila dovnitř bez rozmyslu. Mohl za to můj flegmatický přístup k životu? Kdo ví, možná. Ale já jsem udělala tehdy krok na palubu, a tímhle rozhodnutím změnila svůj život. K lepšímu, či horšímu? Udělala jsem dobře? Kdo ví, já jen chtěla poznat něco nové.. Já už nechtěla jen snít, já chtěla žít!

Překročila jsem tu tenkou hranici mezi sněním a realitou a rozhodla se hledět jen vpřed, na to, co bude ne bylo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Thaleia Cassiope   Sat Jun 16, 2012 10:24 am

Perfektní! Povoluji a vítám tě na Destiny.

Co se týká schopnosti, je stejně nebezpečná jako zajímavá. I ta je ale prozatím povolena, víc k ní až bude v patřičné sekci podrobnější popis.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Thaleia-Cassiope
Destiny

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 1

PříspěvekPředmět: Re: Thaleia Cassiope   Sat Jun 16, 2012 10:28 am

Děkuju, bude dodán, co nejdříve! ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Thaleia Cassiope   

Návrat nahoru Goto down

Thaleia Cassiope
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: