Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Týden 7 – 2012

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi

Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2

PříspěvekPředmět: Týden 7 – 2012   Mon Oct 15, 2012 2:52 pm

Po dlouhé odmlce (svedeme ji třeba na novou školu, co vy na to?) vyhlašuji zbrusu nové oznámení. Dnes, jako omluvu za neaktivitu, k němu ovšem dostanete ještě jednu blbůstku, ovšem ta zatím nemá vlastní složku. Ale o tom později.
Přivítejte mezi námi novou členku, Ewelyn Dark de Brox. Podle mě k nám doopravdy patří a podmínky splnila více než jen dobře a je (pokud si dobře vzpomínám) první novou členkou od té doby, co se fórum oddělilo od blogu.
Ale teď už k našim zadáním... Krásná ironie, že zrovna ve chvíli, kdy jsem chtěla začít makat, mi vypadlo celé fórum. Ale, jak vidíte, už naskočilo. Takže dobré.

Téma týdne
Inu, vymýšlení tohohle je pro mě vždycky oříšek. Takže kdyby se našel někdo, kdo by TT vyhlašoval. Já bych si nechala Imaginarius a pak by se udělalo souhrnné oznámení s dílky, případně dalšími aktualitami. Každopádně tenhle týden to ještě musím zatáhnout a jelikož mi tu hraje taková krásná písnička, napadá mě jen jedno slovo. Myslím, že to není nejlepší Téma týdne, ale více teď nezmůžu. Někteří vědí, o co jde. Ale každý si může vymyslet, co že to vlastně je. Téma tohoto týdne tedy zní... Valinor.
Dílka prosím vkládejte buď formou odkazu, nebo rovnou celá.

Imaginarius
DeviantArt se opět zlepšuje, takže pro mě bylo zase snadné najít dva obrázky. Dokonce mám ještě 2 v zásobě pro případ nouze. Myslím, že jsou docela dobré, ale vážně netuším, jak je okecat.
Dílka prosím vkládejte buď formou odkazu, nebo rovnou celá.

Zadání 1
Vážně nádherný dráček, nemám pravdu? Já na ten obrázek pořád koukala, co mi tam nesedí, a pak mi to došlo. Ten drak jako by vylétával z oblak, a přitom je tak obrovský! Vždyť ten člověk, co stojí na skále, je pro mě skoro neviditelný.

Zadání 2
Obrázek laděný do modra. Sice jsem až „úchylná” na zelenou, ale tohle na mě působí skvěle. Ty úžasné oči, smutný výraz a slza na tváři. Jako by dívka (žena?) na obrázku právě prošla něčím, co na ní zanechalo doživotní stopu, že ano?

Něco navíc
Inu, jak jsem zmínila už na začátku, přidám vám sem něco navíc. Sice je to nápad půjčený z blogu, ale už tu o něm byla zmínka. Songfiction. A jelikož jsem za posledních pár měsíců přelouskala Pána prstenů a duší jsem teď střídavě v Rohanu a Lothlórienu, vybrala jsem podle mě nejkrásnější verzi jedné písně. Mám tušení, že ve filmu ani nebyla...
Odkazy na toto prosím sem, nemám potřebu tomu zakládat zvláštní složku. To až v případě nouze nebo když by se to stalo plnohodnotným projektem. Kdo bude chtít vložit celé dílko... Nějak to vymyslíme. Smile

Zdroj 1 (autor dole) zdroj 2 (autor dole)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://anne-eyre.pise.cz/

Týden 7 – 2012
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics-
Přejdi na: