Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Jan 16, 2012 8:29 pm

Jak už bylo řečeno, to čekání na odpověď je takovým malým úskalím hry. I když mně nevadí, stejně vždy žiji v napětí, jestli se odpovědi dočkám. A nejsem jediná.
Psát "omluvenky" typu: omluvám se, musela jsem udělat to a to, do hry přímo, je hloupost, ale co založit téma, kde bychom psali něco jako: Teď už nečekejte odpověď, odcházím...? Nebo zkrátka něco, kam bychom vždy napsali, že ve hře pro tuto chvíli končíme, abychom potom neomezovali další hráče v posunu děje...
Možná to není dobrý nápad, ale třeba by se to mohlo využít...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ashinin.wordpress.com
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Jan 16, 2012 9:16 pm

Mno, mně osobně je vcelku jedno, jestli to bude oddělené od děje nebo dohromady. Jasně, asi to trochu narušuje snovost příběhu, ale zase to má člověk aspoň pohromadě a nemusí koukat do jiných témat, jestli náhodou jeho spoluhráč zrovna neodešel. Nevím. To asi ukáže až čas, jak to bude nejlepší. Nemám s tím zkušenosti, takže nevím, jak se tenhle problém nejlíp řeší.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.phoenixrise.blog.cz
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Jan 16, 2012 9:31 pm

Em: No, asi máš pravdu. Člověk to má vše na jednom místě... Wink
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ashinin.wordpress.com
Dee
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 25
Reputatce : 6

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Jan 23, 2012 5:23 pm

Trochu jsem se zasekla ve hře, omlouvám se, v nejbližší době ani nebudu mít čas - zkoušky Smile Berte mě prostě nějak s sebou, já se pak zapojím...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://porcelanovy.wordpress.com/
Alfio
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Jan 23, 2012 7:24 pm

Omlouvám se ze neděli a dnešek Smile bohužel jsem nemohl psát Smile pokusím se to vynahradit zítra Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neige
Vůdce Země Moří

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Tue Jan 24, 2012 5:03 pm

No, hmm, takže bych chtěla předem oznámit, že zítra mi v pět hodin odpoledne přijíždí Maďarka, která u nás bude týden bydlet. To znamená, že asi nebudu mít zrovna dvakrát času, který bych mohla trávit tady, protože budeme chodit po památkách a tak. Takže jen aby jste věděli Smile
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 464

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Wed Jan 25, 2012 2:06 pm

Tak no ... prišla som vám povedať že sa teraz fórku chvíľku venovať nebudem. Ono, stala sa jedna vec a no ... niektorý ľudia vedia aké mám "občas/skoro vždy" problémy zo zdravím ... no a budem sa musieť znova vrátiť do nemocnice.
Prepáčte mi že som Vám to nemohla oznámiť inak ale ... nedalo sa.
Počkajte na mňa Smile najneskôr o týždeň alebo o dva sa vrátim Smile
Bye Bye!
Ella~
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Jan 27, 2012 2:36 pm

Uff! Very Happy Tak vrátila som sa Smile
To posedenie v nemocnici sa zrušilo Smile
Ella is back!~
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Jan 27, 2012 3:39 pm

Omlouvám se, ale nemám na hru skoro žádný čas. Myslím, že nemá smysl hrát, když na to mám čas akorát pár hodin večer a při tom ještě dělám tisíc dalších věcí, takže se odhlašuji.
Bylo mi ctí, užijte si to ^^
Návrat nahoru Goto down
Mirin
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 40

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 10, 2012 6:14 pm

Chci jen říct, že od zítra nebudu týden k sehnání. Leda, že by nějakým zázrakem byl internet tam, kam jedu. Vracím se 18.2., ale hrát budu asi až od 19.2. Tak se tu mějte. (Zatím si ještě užiju páteční večer, než pojedu.)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 17, 2012 10:38 am

Zdravím všechny,

Rozhodl jsem se již nadále nehrát za Olafa ,ale přijde mi líto tuto postavu nechat ležet ladem,už jen jen kvůli počtu příspěvků.Proto hodlám předat Olafa.

Prosím,ať píšou jen Ti zájemci co budou hrát opravdu aktivně,psát kvalitní a přiměřeně dlouhé příspěvky,samozřejmě dodržovat pravidla.

PS: Co se týče schopnosti pokud si domluvíte,asi s Berenikou změnu,mě to vadit nebude.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 17, 2012 2:41 pm

Ach... Copak to znamená? Že zde končíš nadobro? Stalo se něco?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 17, 2012 2:49 pm

Ne jen mi prostě postava nesedí,nebaví mě za ni hrát,ale nechci ji smazat a ani předělat na nějakou jinou jen by to mátlo.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 17, 2012 3:11 pm

V tom případě je samozřejmě možnost založit si novou xD Ale tímto jsi mě vyděsil xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Fri Feb 17, 2012 3:14 pm

Tak to se omlouvám.Snad se Olafa někdo ujme,někdo kdo chce opravdu hrát a nezabalí to po pár dnech.
Návrat nahoru Goto down
Mirin
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 40

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Sat Feb 18, 2012 1:35 pm

Olaf Skog napsal:
Tak to se omlouvám.Snad se Olafa někdo ujme,někdo kdo chce opravdu hrát a nezabalí to po pár dnech.

Doufám, že to nemá být narážka na mě. ;D
Právě dnes se vracím, ale neslibuji hned příspěvek, musím si přečíst, co jsem zameškala a pak se nějak napojím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Sat Feb 18, 2012 2:44 pm

To nebyla narážka na nikoho Smile
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Wed Feb 22, 2012 6:26 pm

Umm, Ell bude pár dní neprítomná Smile Idem totiž do nemocnice...
Bye bye Smile ~
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 346

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Wed Feb 22, 2012 8:29 pm

Tak se vrať brzy Smile
Jinak já tu zítra nejsem celý den, jedu na výlet do Německa, jestli někdo sledujete tak na fotbal ;D
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Thu Feb 23, 2012 9:12 am

No tak ja tu pár dní nebudem od dneska zrejme až do nedele. Smile
Viem že nikomu chýbať nebudem xD ale slušnosť káže Very Happy
A moja postava je v presune takže nikomu nezavadziam Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Sat Feb 25, 2012 8:33 am

Neaktivní do odvolání.
Tedy od 25.2 - XXX.

Mějte se Smile
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 346

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Sat Feb 25, 2012 9:37 am

Lidičky dneska tu nejsem a zejtra dorazím někdy odpoledne Smile tak se tu mějte Smile
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Feb 27, 2012 1:51 pm

Tak som tu~
Snáď som nič vážne nezmeškala...~
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků

Poèet pøíspìvkù : 404

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Feb 27, 2012 1:56 pm

Jé, vitaj späť^^
Nič dôležité Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://exciting-dream.blog.cz/
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Mon Feb 27, 2012 7:07 pm

Prosím o smazání tohoto účtu Smile

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   

Návrat nahoru Goto down

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE-
Přejdi na: